Jak się odmłodzić? Jak zadbać o skórę twarzy i usunąć zmarszczki?

Shares
Read Carefully

Jak pozostać najdłużej pięknym i młodym?

Takie pytanie zadają sobie miliony ludzi. Lekarze głowią sie i prześcigają z wynalazkami, które mają za zadanie odmłodzić ludzi. Firmy farmaceutyczne kosza fortunę, gdyż człowiek z pragnieniem przedłużenia młodości może wydać każde pieniądze. Są branże, gdzie pozostanie pięknym i młodym jest warunkiem zachowania na topie, miedzy innymi wszelkiego rodzaju show bizes oraz zawody polegające na prezentacji swoją osoba różnego rodzaju produkty lub programy. Człowiek, który z samego siebie uczynił markę niestety podlega silnej presji otoczenia i pragnie wiecznie być młody. Natomiast lata lecą a skóra i wygląd niestety poddaje się presji czasu.

W tym artykule postaram się wam przedstawić sprawdzone i jedyne pewne wskazówki które pomogą wam zachować w dłuższym stopniu młodość i piękny wygląd. Natomiast poniżej pierw przedstawię pare zdjęć zmian w którym, człowiek idąc na skróty poddawał sie różnym rodzajom zabiegów i jak to wszystko wyszło po czasie? Pamiętajcie, że droga na skróty jak wszedzie jest chwilowa po czasie niestety wychodzą konsekwencje takich czynów. Czytajcie do końca, gdyż przedstawię Wam 100% przepis na przedłużenie młodości bez skalpela i zabiegów!

Które zdjęcie wam się najbardziej podoba? Wstawiajcie opinie w komentarzu!

Otóż na wstępie chciałbym powiedzieć, że niestety nie ma drogi na skróty a wygląd, stan skóry, ilość zmarszczek jest zależy od trybu dnia, który sobie na co dzień serwujemy. Stres, używki, zła dieta, choroby, brak snu, wyczerpanie organizmu to wszystko ma wpływ na to jak wyglądamy i jak szybko nasz organizm będzie na zewnątrz pokazywał swoje zużycie.  Zaczniemy omawiać od najważniejszych czynników!

Dieta na młodość!

 

Regularność posiłków to podstawa. Rozłóżmy swój dzień na 5 posiłków w których uwzględnimy białko, węglowodany i tłuszcze do tego niezapomnijmy o antyoksydantach które znajdują sie w warzywach. Jakie białko? ryby, mięso wołowe, mięso drobiowe, owoce morza starajmy się kupować świeże produkty i sami je przyrządzać będziemy pewność, iż nie będzie w nich ogromnej ilości konserwantów mają ogromny wpływ na nasz wygląd. Węglowodany tylko i wyłącznie naturalnego pochodzenia, a wiec owoce, warzywa, nieprzetworzony ryż, nieprzetworzona kasza, ziemniaki, wszystko kupujmy surowe i sami gotujmy. (Wiem że gotowanie to nic przyjemnego lecz wtedy masz pewność tego co spożywasz) Tłuszcze mogą być z tłustych ryż czy tez tłustego miesa, ale także w postaci orzechów, awokado czy oleju kokosowego czy MCT. Antyoksydanty wymiotą wolne rodniki będą pomocne w walce komórek nowotworowych jak i w utrzymaniu zdrowej i młodej skóry. Pamietajcie że według badań dobra dieta odpowiednia w w/w składniki wydłużą zyćie nawet o 10 lat.  Przeciętnie osoby stosujące zbilansowaną diete bogatą w antyoksydanty wyglądają aż o 7 lat młodziej! Antyoksydanty występują w owocach i warzywach ale także w pestkach dyni czy np czystku. Dbając o to co jemy stan skóry, gospodarka hormonalna oraz stan fizyczny od razu nam sie poprawi co sprawi, iż nie dość, że będziemy wyglądać młodziej to przede wszystkim będziemy się czuć o wiele lepiej!

Aktywność fizyczna

 

Zgodnie z najnowszymi badaniami człowiek uprawiający sport 20 minut dziennie odmładza swój metabolizm nawet o 10 lat!. Pamietajcie, że wiek metaboliczny można zmieniać, tak własnie sie dzieje uprawiając czynny aktwyny tryb życia. Wstańcie z rana i 20 minutowy truch na rozbudzenie będzie idealnym rozwiązaniem nie dość że na lepsze funkcjonowanie w ciągu dnia ale także na lepsze samopoczucie i lepszy wygląd. Im młodszy metabolizm tym sylwetka i wygląd także jest młodszy!

Higiena życia

 

Pamietajcie, że odpowiednia ilośc snu, odpoczynek, jest równie ważny jak aktwyność. Nie zarywajcie nocek przed telewizorem nic to nie wnosi do życia. Odpowiednia higiena dnia to odpowiedni stosunek ilośc pracy do odpoczynku! Dbajmy o Siebie nie zapominajmy o urlopie i o odpoiczynku na co dzień. Pomóżmy organizmowi się odpowiedni zregenerować!

Nawilżanie i suplementacja

 

Bardzo ważne jest sotoswanie kremów nawiżających. Kremy pomagają chronić skóre przed warunkami zewnetrznymi. Nawiżanie jest bardzo potrzebne. Kremy nie musza być mocno drogie. Można znaleść odpowiedni stosunek jakości do ceny przeszukując fora internetowe.

Nieodłącznym warunkiem młodości są suplementy. Głownie odpowiednie witaminy takie jak koenzym Q10. Są różne formy koenzymów lecz naskuteczniejsze są ubiquinol, który jest najlepiej wchłanialną formą koenzymu a zarazem najskuteczniejszą.
Kolejnym super suplementem jest kwas hialuronowy, który ma zadanie nawilżać od wewnątrz skórę.
Kolagen jest to suplement który zachowa jędrność i spreżystość skóry. Kolagen jest słabo wchłanialny toteż nalezy go stosować co dziennie z samego rana na pusty żołądek

 

Łącząc wymienione wyżej wskazówki gwarantuje, iż młodość i piękno nie opuści Was przez wiele wiele lat. Dodatkowo atutem jest zdrowie które jest nieodłącznym czynnikiem pieknej i młodej sylwetki.

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top