Polak, który wygląda jak fit 70 letni mężczyzna

Shares
Read Carefully

Paweł Ladziak to srebrnowłosy, polski model, który rozruszał Instagram swoimi postami. Wiele osób wydaje tysiące, by wyglądać młodziej, i powstrzymywać skutki starzenia się. Dla tego człowieka  postarzanie jego wizerunku jest zupełnie inną perspektywą. Paweł, 35-letni polski fanatyk fitness, wywołuje sensację na Instagramie, celowo starzejąc się. Jego cel: wyglądać atletycznie i tak staro jak tylko sie da.

Wygląda na to, że dobrze stonowany wygląd starszego mężczyzny bardzo dobrze wypadł na Instagramie, a Ladziak uważa, że ​​stając się starszym od innych modeli fitness, wyróżnia się spośród tłumu. Wygląda na to, że włosy Pawła Ladziaka zaczęły szarzeć we względnie wczesnym wieku i, niezadowolony z wyglądu “solą i pieprzem”, zdecydował, że przeważy cały proces i wybarwi go na biało. Wydaje się, że decyzja się opłaciła.

Aby kontynuować promowanie tego błędnego przekonania, Ladziak wydaje sporą sumę pieniędzy, starając się wyglądać o wiele starzej niż w swoim naturalnym wieku, pomimo swojej wyostrzonej budowy ciała. Ladziak jest często porównywany do Gianluci Vacchi, włoskiego biznesmena, który w zeszłym roku zyskał sławę po tym, jak został nazwany starszym mężczyzną. Vacchi jest jednak znacznie starszy od Ladziaka.

Być może zrobiłbyś to samo, gdyby taki styl sprawił iz zyskasz na Instagramie 407 000 fanów. Dzięki takiemu stylowi Paweł zdobył wielką sławe i ogromne kontrakty na fit modeling

“Wciąż pamiętam, gdzie zacząłem i gdzie teraz jestem. Nigdy się nie poddam, bo nie chcę wracać! Trzymajmy się razem i zawrzyjmy umowę: motywuję cię i motywujesz mnie!”

Mieliśmy przyjemnośc poznać Pawła osobiście przyjezdzał do nas kiedys jako przedstawiciel firmy z suplementami diety. Pozdrawiami Pawła Serdecznie
Suple

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top