Ranking Przed treningówek. 5 Najmocniejszych pre-workout w Polsce

Shares
Read Carefully

Ranking Przed treningówek. 5 Najmocniejszych pre workout w Polsce

Przed treningówki stanowią cenny suplement, który może w dość szybki sposób zwiększyć efektywność treningową. Często nasz tryb dnia co dziennego sprawia, iż nie mamy motywacji do pójścia na trening a jak się jakimś cudem zmusimy i pójdziemy to trening wygląda bardziej jak snucie się z konta w kont na siłowni. Producenci suplementów wyszli na przeciw temu problemowi. Tworząc różnego rodzaju przed treningówki które maja za zadanie:

  • pobudzić
  • zwiększyć siłę
  • zwiększyć wydolność
  • zwiększyć masę mięśniową
  • poprawić skupienie
  • poprawić efektywność treningowa
  • poprawić efekt pompy na treningu

Jest wiele firm robiących przed treningówki ale w naszym rankingu przedstawiamy tylko najmocniejsze dostępne na rynku Polskim. Nasza firmą Świat Supli specjalizuje się w „mocnych” suplementach toteż przetestowaliśmy setki pre workoutów mamy w tym jedno z najwiekszych doświadczeń. Jesteśmy w brazny juz 12 lat i naprawdę przeszło przez nasze ręce setki przed treningówek. Od tych zakazanych już w sprzedaży po te oficjalnie dostępne. Poniżej przedstawiamy przed treningówki, które należą do najmocniejszych bez zbędnej ściemy i marketingowego bełkotu. Tylko działające suplementy na pełnej mocy a nie jakieś cukiereczki 😉

  1.  CHIKARA SAMURAIJest to mix bardzo mocnych stymulantów takich jak geranium johimbina czy cofeina. Pobudzenie na tej przed treningowce jest mega mocne. Dodatkowych efektem jest spalanie tkanki tłuszczowej. Produkt zawiera w swoim składzie afrodyzjak toteż libido oraz samopoczucie będzie na najwyższym poziomie. Siła oraz intensywność treningowa jest na najwyższym poziomie. Polecamy przede wszystkim do sportów wydolnościowych oraz do crossfitu. Na siłowni również sie sprawdza w okresie budowania suchej masy mięśniowej lub na redukcje wagi w celu zmaksymalizowania intensywności treningu przy niskich kaloriach.

2. Centurion Labz RAGE 386G 

Jest to idealny następca legendarnego Mesomorph od firmy APS. Produkt zawiera skopiowany skład pierwszej najmocniejszej wersji mesromorph która w bardzo krótki czas okrążyła cały Świat swoją potęgą. Produkt naprawde fajnie pobudza pompa na nim jest na wysokim poziomie a skupienie treningowe maksymalizuje trening. Produkt również zawiera geranium oraz wiele ciekawych stymulantów na poprawę wydolności i siły.

3. Insane Labz Psychotic 220g

Legendarna już przed treningówka ze stajni Producenta Suplementów ekstremalnie mocnych Insane Labz znanego jako firma która nie rozdrabnia sie na słabe suplementy. Każdy jego suplement jest eksptremalnie mocny i tak też jest z przed treningówką Insane Labz Psychotic 220g  Producent zaleca branie 0,5 mirki jako porcje. Naprawde jest mega silna przetestowalismy ją już dużo razy! Sprzedajemy wersje również na porcje co sprawia iż jestesmy informowani o reakcji ludzi na ten suplement. Jest na 3 miejscu ekstremalnie mocnych suplementów. Swoja sławę zdobył poprzez naprawde mocne pobudzenie oraz mega pompe. Jezeli chcecie wziąc coś naprawde sensownego możecie smiało ten suplement. Jest mega wydajny. Jedynym minusem jest efekt gorączki i chłodu w momencie kiedy przegniemy z ilością proszku w porcji.

4. Golden Labs Fury Ultra Concetrated 125g   

Mega mocna przed treningówka również na bazie geranium. Wersja ultra concetrate naprawde wymiata. Mimo nie wielkiej ilości zalicza sie do naprawde mocnych i juz niewielka dawka robi robote. Przetestowana przez nas wiele razy zasługuje na miano 4 miejsca w Rankingu samych mega mocnych suplementów!

5. USP LABS Jack3d 250g STARA WERSJA USA

Przy tym produkcie trzeba zwracać uwage na to by była to stara wersja z geranium. Produkt jest niesamowicie skuteczny a jego porcja jest optymalna. Po tym produkcie napewno zrobicie idealny trening a po nim nie bedzie ani zjazdów ani brak przespanych nocy. Według nas zdecydowanie optymalny suplement, który jest naprawde silny a jednoczesnie wydajny jedna puszka starcza na 45 treningów.

 

Leave a reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Top